ggggggggg

Szermierka

ggggggggg    W dniu 16 października 2015 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu miał zaszczyt gościć Mistrzów Olimpijskich w szermierce z Paraolimpiad w Atenach, Sydney i Londynie oraz wielokrotnych medalistów Mistrzostw Europy i Świata. Swoje niezwykłe umiejętności prezentowali Radosław Stańczuk, Grzegorz Pluta i Arkadiusz Jabłoński. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć pokaz walki, a nawet spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu oraz sędziowaniu. Ważnym punktem spotkania były filmy propagujące idee integracji oraz zachęcające do realizowania swoich marzeń w nawet trudnych sytuacjach życiowych. Cykl spotkań z młodzieżą odbywa się dzięki fundacji “Akademia Integracji” w ramach programu “Wygraj życie dzięki marzeniom”. Szczególne podziękowania dla pani Urszuli Kawałek za zaproszenie niezwykłych gości do naszej szkoły.