FB IMG 1432144848054

Sztangistka

FB IMG 1432144848054

Trzymamy za Ciebie kciuki!!!

Uczennica naszej szkoły, Agnieszka Kuczmaczewska ma już sporo sukcesów sportowych na swoim koncie i jak zapowiada – na tym się nie skończy. Agnieszka jest sztangistką, dwukrotną Mistrzynią Polski, która od blisko 4 lat trenuje pod okiem trenera sekcji ciężarowców Agrosu Zamość – Andrzeja Gawła. W 2014 roku zdobyła swój pierwszy złoty medal na Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów w kategorii do 53 kg do lat 20. Sukces swój powtórzyła w tym roku, zdobywając Mistrzostwo Polski w kategorii do 48 kg. Obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Świata, które odbędą się w czerwcu, tego roku we Wrocławiu.

Osiągnięcia sportowe Agnieszka zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Trenuje 6 razy w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Sukcesywnie łączy sport z edukacją w szkole, radząc sobie ze wszystkimi obowiązkami. W tym roku Agnieszka oraz jej szkoleniowiec zostali zwycięzcami Plebiscytu na Najlepszego Sportowca.

Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki już w czerwcu!