A+ A A-

Alina, Cezary i Róża

Nasze staże w Sevilli odbyliśmy w firmie Euromind. W czasie trwania staży zapoznaliśmy się z hiszpańską kulturą pracy, poznaliśmy profil zakładu pracy branży budowlanej oraz zasady projektowania i montażu ogniw fotowoltaicznych.
Nasza dwutygodniowa praktyka pozwoliła nam porównać organizację pracy, technologię wykonywania prac budowlanych oraz stosowane materiały w naszym kraju i Hiszpanii. Staże dały nam możliwość pogłębienia umiejętności pracy w grupie, mieliśmy możliwość komunikowania się w języku hiszpańskim i angielskim. Zaobserwowaliśmy, jak sprawnie i ergonomicznie wykonywane są prace budowlane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Oprócz zajęć praktycznych, dzięki wycieczkom mieliśmy okazję zobaczenia jak piękna jest Andaluzja. Zwiedziliśmy Sevillę, Tavirę, Kadyks oraz Aracenę.
Czas spędzony na stażach będziemy wspominać bardzo miło.

Last modified onniedziela, 18 lipiec 2021 18:24