A+ A A-

Ewa

W czasie staży w Sewilli doskonaliłam swoje umiejętności w zakresie doradztwa zawodowego w firmie Euromind. Poznałam specyfikę pracy w biurze oraz zasady dobierania miejsc pracy dla stażystów. Spotykałam się z pracownikami wszystkich działów, dzięki czemu miałam okazję wykorzystać znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego.
Mój opiekun, Pan Kuba, zapoznał mniez zasadami przydzielania uczniów z różnych grup, do danego stanowiska pracy. W każdym momencie służył pomocą mi i reszcie uczestników staży. Udzielał merytorycznych odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania dotyczące doradztwa zawodowego.
W czasie stażu odwiedziłam wszystkie siedziby Euromind gdzie poznałam specyfikę pracy instytucji świadczącej usługi różnym grupom kulturowym i narodowym.
Jestem bardzo zadowolona ze swoich praktyk i chciałabym tu wrócić.

Last modified onniedziela, 18 lipiec 2021 18:07