Wyniki rekrutacji 2014/2015

logotypy fundusze

Zgodnie z Regulaminem Rekrutacji do projektu „Dobre praktyki-lepsza praca” realizowanego  ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, dnia 19 marca 2015 r. zebrała się Komisja Rekrutacyjna projektu, która poddała weryfikacji Formularze rekrutacyjne do projektu.

W skład Komisji Rekrutacyjnej wchodziły następujące osoby:

1. Przewodniczący komisji - dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci  Zamojszczyzny w Zamościu – Stanisław Holko
  2. Członek komisji - koordynator projektu – Monika Maluha
  3. Członek komisji – wychowawca
  4. Członek komisji – pedagog szkolny – Magdalena Bogucka

Łącznie wpłynęło pod obrady komisji 105 Formularzy rekrutacyjnych do projektu „Dobre praktyki-lepsza praca”. Na podstawie oceny formularzy podjęto decyzję o zakwalifikowaniu do udziału w projekcie 40 osób, których wykaz znajduje się na liście rankingowej beneficjentów ostatecznych (załącznik nr 1). Utworzono również listę rezerwową (załącznik nr 2) oraz listę osób odrzuconych z przyczyn formalnych (załącznik nr 3)