DIECEZJALNY DZIEŃ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

W dniu 12 czerwca na Rynku Wielkim w Zamościu odbył się koncert z okazji Diecezjalnego Dnia Osób z Niepełnosprawnością. Uroczystości były częścią obchodzonego Dnia Papieskiego w rocznicę wizyty Jana Pawła II w Zamościu.
Uroczystości rozpoczęła msza święta w Katedrze pod przewodnictwem ks. bp. Mariana Rojka, a następnie na Rynku Wielkim wystąpiły zespoły z Warsztatów Terapii Zajęciowej, stowarzyszeń i ośrodków oraz przedszkoli i szkół z oddziałami integracyjnymi.
Naszą szkołę reprezentowały Weronika Wojtiuk, Zuzanna Wojczuk, Katarzyna Nizioł, Anna Podkańska, Klaudia Swatek i Monika Cichańska z klasy 2TIG, 1TGŻ, 2mk i 2SP. Dziewczęta wykonały wzruszające utwory z repertuaru Kasi Sawczuk “Dziewczyna z granatem” i “Tchnienie wolności”.

Opiekunowie: Katarzyna Sachajko, Urszula Palak.

Wizja 1

Obraz 2 z 7