Dzień Edukacji Narodowej

p104039114 października odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na początku uroczystości Pan Dyrektor Stanisław Holko wręczył nagrody wyróżnionym nauczycielom oraz złożył życzenia wszystkim pedagogom oraz pracownikom szkoły.

Następnie miała miejsce część artystyczna przygotowana pod kierunkiem opiekunów Samorządu Uczniowskiego p. Moniki Kowalczyk-Flak oraz p. Agnieszki Budenko-Wawryk.

W tym szczególnym dniu nasi uczniowie chcieli zaprezentować zgromadzonemu gronu pedagogicznemu swoje pozaszkolne pasje. Najwięcej emocji wzbudził występ zespołu KRISTIAN & KRYSTIAN BAND. Na perkusji i gitarze elektrycznej uczniowie klasy 4 TIG Krystian Majkutewicz oraz Kristian Scibilia przypomnieli hity starego, dobrego rocka. Ponadto można było obejrzeć występ szkolnego zespołu tanecznego „No Name”, posłuchać beatboxu, oraz zapoznać się z najnowszymi propozycjami strojów dla pedagogów na kabaretowym pokazie mody nauczycielskiej. W roli modelek wystąpiły uczennice klasy: 1 TŻ, 2 LO, 2 KF.