foto0

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dyrekcji, Pedagogom, Wychowawcom, a także Pracownikom administracji i obsługi życzymy wszelkiej pomyślności, satysfakcji, wytrwałości i sukcesów w pracy zawodowej.

foto0

W Dniu Edukacji Narodowej w świetlicy szkolnej o godzine 10 zebrali sie wszyscy pracownicy szkoły. W miłej atmosferze dyrektor szkoły wręczył i pogratulował pracownikom szkoły nagród i podziękował za pracę.

Koncert piosenek dla wszystkich wykonały uczennice Paulina Dudek uczennica klasy II LO i Agata Herbin uczennica klasy I KF. Uczennice wykonywały piosenki w czterech językach: polskim, angielskim, francuskim i rosyjskim, promując tym samym możliwość nauki tych języków w szkole. W repertuarze znalazły się takie szlagiery jak: Vaya Con Dios What’s a woman, Steny zespołu Goryachiy Shokolad, Za Taboj utwór z repertuaru Laici Pawalij. Koncert wywarł duże wrażenie i uczennice zebrały zasłużone brawa.
Fryzury Pauliny i Agaty wykonała uczennica drugiej kasy fryzjerskiej. Aranżację sceniczną, przepiękne kwiaty dla nauczycieli w pokazie slajdów wykonał Samorząd Uczniowski.

Komitet Rodzicielski ufundował dla wszystkich tort.