Dzien Otwarty Szkoly

Dzień Otwarty Szkoły

5221 marca w ZSP Nr 4 odbył się Dzień Otwarty Szkoły, którego celem było zaprezentowanie oferty edukacyjnej na nadchodzący rok szkolny.  Młodzież mogła obejrzeć:
– pokazy fizyczne, chemiczne, gastronomiczne, fryzjerskie, kosmetyczne, sportowe oraz geodezyjne;
– pokaz musztry;
– występy artystyczne w wykonaniu uczniów.
Tego dnia można było także wziąć udział w loterii fantowej, a także spotkać się z doradcą zawodowym. Odbyło się również wręczenie dyplomów, podziękowań i nagród za udział w konkursie fotograficznym dla uczniów szkół gimnazjalnych „Uroki architektoniczne Twoich okolic”, którego organizatorem był ZSP Nr 4. Szkołę odwiedziło wielu gimnazjalistów z całego powiatu, którzy mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami oraz zwiedzić całą szkołę.