Festiwal zawodów

Gimnazjalisto! Zapraszamy Cię na IV Festiwal Zawodów do ZSP4 w Zamościu!

Impreza rusza 12 maja 2017 r. godz. 9.00

Plan festiwalu:

9.00 – 9.30      Powitanie młodzieży gimnazjalnej

9.00 – 13 .00   Turniej League Of Legends szkół gimnazjalnych

9.30 – 13.00    Prezentacja oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu we współpracy z firmami budowlanymi z regionu zamojskiego. Zabawy i konkursy rekreacyjno-sportowe dla młodzieży gimnazjalnej, w tym:

• zajęcia w laboratorium chemicznym – samodzielnie wykonasz analizę żywności.
  • lekcja w pracowni budowlanej – będziesz mógł wybudować dom według projektu symulacji komputerowej
  • w pracowni fizyki zobaczysz najnowsze prezentacje o odnawialnych źródłach energii.
  • w pracowniach komputerowych – powalczysz o główną nagrodę w Turnieju League Of Legends

Wiele atrakcji będzie czekało na Ciebie również na zewnątrz budynku szkoły.

• Pracodawcy umożliwią Ci korzystanie z maszyn i urządzeń budowlanych, na przykład zbadanie parametrów gruntu pod budowę drogi, wymurowanie ścianki i ułożenie glazury.
  • Dla zabawy i uśmiechu będziemy wspólnie rzucać kaloszem i komórką na odległość, przeciągać linę i szukać ukrytych artefaktów w podchodach.

Uczniowie z Centrum Kształcenia Praktycznego przygotują dla Was słodki poczęstunek.  Wszystkiego nie zdradzamy…

Więcej informacji w dokumencie poniżej:

[gview file=”https://www.zsp4zamosc.edu.pl/wp-content/uploads/2017/04/Zapr_Festiwal-zawodów-12-maja-www.docx”]