Majowy Piknik Uczniowski

40Majowa pogoda skłania do piknikowania. 13 maja w naszej szkole odbył się piknik zorganizowany przez nauczycieli i uczniów. Zaproszeni goście z Gimnazjum Nr 2 i Gimnazjum Nr 6 w Zamościu oraz Gimnazjum z Wysokiego i Gimnazjum ze Żdanowa rozegrali na szkolnym boisku turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora – Pana Stanisława Holko. Zwyciężyła drużyna z Gimnazjum ze Żdanowa. Gratulujemy młodym piłkarzom, walczyli jak prawdziwi zawodowcy. Oprócz fascynujących rozgrywek futbolowych były też zawody strzeleckie, które budziły ogromne zainteresowanie uczniów, a także pokazy fryzjerskie i loteria fantowa. Piknik bez grilla? Oczywiście były też fantastycznie pachnące kiełbaski. Całość uświetnił zespół Revel z Płonki. Miło było posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu naszych uczniów. Pogoda dopisała, a atmosfera była naprawdę gorąca i pełna wrażeń. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się powtórzyć majówkę.