Mamy stypendystkę Prezesa Rady Ministrów!!!

0392sW dniu 30 listopada 2016 r. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. 233 najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego kończących się egzaminem dojrzałości otrzymało z rąk Pana Wicewojewody Roberta Gmitruczuka i Pani Kurator Teresy Misiuk dyplomy i gratulacje w imieniu Pani Premier Beaty Szydło i Pani Minister Edukacji Anny Zalewskiej. Uroczystość uświetnili swoimi występami Chór Preludium z Przedszkola nr 83 w Lublinie oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej “Łukowiacy”.

Stypendystką z naszej szkoły jest Klaudia Kostur z klasy IV Technikum Geodezyjnego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.