Rozpoczęcie roku szkolnego 2020-2021

Wielkimi krokami zbliża się koniec wakacji, a co za tym idzie rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Tym razem startujemy w nietypowej sytuacji i w związku z tym uroczystość będzie miała nieco inny przebieg niż zazwyczaj.

Organizacyjnie będzie to wyglądało tak:

1. O godzinie 900 w Kościele pod wezwaniem Świętego Michała w Zamościu odbędzie się msza święta, na którą zapraszamy wszystkich chętnych.
  2. O godzinie 1015 na trawniku za szkołą, od strony boiska (gdyby pogoda nie pozwoliła to na sali gimnastycznej) uroczyście zainaugurujemy nowy rok szkolny. Na uroczystość zapraszamy wszystkie klasy 1. Uczniowie z tych klas miedzy innymi poznają swoich wychowawców.
  3. Uczniowie pozostałych klas, udadzą się od razu po mszy bezpośrednio do wyznaczonych sal lekcyjnych i przy zachowaniu reżimu sanitarnego (maseczki obowiązkowe).
    Lista sal wywieszona będzie przy wejściu do szkoły.