Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!!!

Uśmiechnięci, pełni energii i entuzjazmu wkroczyliśmy w nowy rok szkolny 2017/2018. Uroczystości rozpoczęliśmy mszą św. w kościele pod wezwaniem św. Michała w Zamościu. Szczególnie gorąca atmosfera panowała jednak w sali gimnastycznej, w której uroczyście zainaugurowaliśmy rok szkolny.

Corocznie ta uroczystość jest wyjątkowo ważna dla uczniów klas pierwszych, którzy wstępują w nowy etap nauki. Pierwszoklasiści z lekką nieśmiałością wkroczyli w progi szkoły. Nowi uczniowie uważnie wysłuchali słów pani dyrektor, która życzyła im powodzenia w rozpoczynającym się roku szkolnym i podziękowała za zaufanie, jakim obdarzyli szkołę.

Następnie uczniowie przeszli z wychowawcami do sal, gdzie zostali zapoznani z planem lekcji.