2012-04-18-095

Targi pracy

2012-04-18-09518 kwietnia 2012 roku w hali OSiR w Zamościu odbyły się III Transgraniczne Targi Pracy. Imprezę otworzył rektor WSZiA w Zamościu Pan Jan Andreasik, organizatorów i uczestników powitał Prezydent Miasta Pan Marcin Zamojski. Na Targach, wiele firm z miasta i okolic Zamościa oraz zaprzyjaźnionego miasta w Niemczech- Schwabisch Hall, oferowało miejsca pracy dla bezrobotnych mieszkańców. Stoiska promocyjne miały też szkoły i uczelnie zamojskie.

Uczniowie : Marta Goglewska (3TIG), Joanna Kycko, Weronika Odrzywolska, Beata Łuczka, Angelika Boniek i Paulina Dworniczak (2bLP), Ewelina Wolińska (3 f-t), Magda Nakapala (3TB) Iwona Iwoła, Piotr i Paweł Mazurek (2TU) pod opieką pań: Jadwigi Łepik, Aliny Mazur i Małgorzaty Grodzkiej obsługiwali stoisko promocyjne naszej szkoły.