Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

Uczniowie, nauczyciele, dyrekcja i cała społeczność “Budowlanki” uroczyście zakończyli dziś rok szkolny 2017/2018. Zwyczajowo obchody rozpoczęły się o godzinie 9.00 od mszy św. w Kościele pod wezwaniem św. Michała w Zamościu. Główne uroczystości odbyły się na sali gimnastycznej, gdzie pani dyrektor Lidia Sternik wręczyła nagrody i wyróżnienia za wzorowe sprawowanie i bardzo dobre wyniki w nauce oraz za inne osiągnięcia. Po imprezie uczniowie rozeszli się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.

Na czas wakacji życzymy wszystkim udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2017/2018. Widzimy się po wakacjach.