Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W każdym roku szkolnym, zawsze i bez wyjątku, nadchodzi ten jeden, jedyny, wyczekiwany z utęsknieniem, zarówno przez uczniów jak i przez nauczycieli, dzień – ostatni dzień roku szkolnego. W tym roku wypada on w piątek 25 czerwca.

Przez wzgląd na wciąż panujące obostrzenia, zmuszeni jesteśmy nieco zmienić przebieg tej uroczystości. Zrezygnowaliśmy z uroczystego zakończenia roku szkolnego na sali gimnastycznej. W zamian uczniowie spotkają się ze swoimi wychowawcami w salach, które zostaną przydzielone w piątek.

Zanim jednak rozejdziemy się do klas, weźmiemy udział we mszy świętej w Kościele św. Michała Archanioła w Zamościu.

Podsumowując:

• o godzinie 10.00 spotykamy się w kościele na mszy św.
  • około godziny 11.00 rozchodzimy się do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami.

Do zobaczenia w szkole!