Zakończenie roku szkolnego 2021-2022

Drodzy uczniowie i rodzice już tylko kilka dni! W końcu! Nareszcie! Doczekaliśmy się! Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień! Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego!

Dziękujemy wam wszystkim za wytrwałość, zrozumienie, cierpliwość i współpracę podczas całego roku szkolnego, w tym także podczas okresów zdalnego nauczania.

Pozostało nam jeszcze postawienie przysłowiowej “kropki nad i”. Musimy jeszcze uroczyście zakończyć rok szkolny i rozdać wam wasze świadectwa.

Organizacyjnie będzie to wyglądało tak:

1. W czwartek 23.06.2022 o godzinie 900 w Kościele pod wezwaniem Świętego Michała w Zamościu odbędzie się msza święta, na którą zapraszamy wszystkich chętnych.
  2. W piątek 24.06.2022 o godzinie 930 na sali gimnastycznej oficjalnie zakończymy rok szkolny.
  3. Po uroczystościach uczniowie rozejdą się z wychowawcami do klas, gdzie dostaną swoje świadectwa.

Świadectwa będzie można również odebrać na wakacjach w sekretariacie w godzinach pracy szkoły, czyli od 800 do 1500.

Raz jeszcze dziękujemy za doskonałą współpracę i życzymy udanych i przede wszystkim spędzonych w zdrowiu wakacji!!!

Do zobaczenia za dwa miesiące!