Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

dscn9165   13 stycznia 2013 już po raz 21 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy tym razem dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Wiadomo już, że w całym kraju udało się zebrać ponad 40 mln złotych, a suma na pewno wzrośnie ponieważ nie zakończono jeszcze wielu aukcji internetowych. Ostateczna kwota ma zostać podana na początku marca.
Również ponad 30 uczniów z naszej szkoły pod opieką pani Ewy Kostrubiec wzięło aktywny udział w zbiórce pieniędzy. Prowadząc zbiórkę wolontariusze mogli skorzystać z kilku atrakcji zorganizowanych przez władze miejskie oraz zagrzać się, zregenerować i posilić w takich miejscach jak: Młodzieżowy Dom Kultury na ul.Kamiennej, Zamojski Dom Kultury na ul.Partyzantów oraz Osiedlowy Dom Kultury “Okrąglak” na ul.Wyszyńskiego.