Wycieczka do Alexa

W piątek, 16.01.2015 r. uczniowie klas 1km, 1kf oraz 2k w ramach wycieczki zawodowej odwiedzili zamojskie Centrum Konferencyjno–Hotelowe ALEX.

Wycieczka była zorganizowana w ramach dodatkowych zajęć edukacyjnych – innowacji pedagogicznej – Gastronomia – Twoją przyszłością. Dzięki sympatycznym i kompetentnym pracownikom hotelu, nasi uczniowie zapoznali się z działalnością części gastronomicznej – wyglądem sali konsumenckiej, dowiedzieli się o kategoryzacji obiektów hotelowych, obejrzeli salę konferencyjną, pokoje i apartament oraz mieli okazję przyjrzeć się pracy hotelowej recepcji. Opiekę nad uczniami sprawowały Panie: Agnieszka Socha, Agnieszka Budenko, Patrycja Kucharska oraz Urszula Palak.