Bicie Rekordu Guinnessa

img 0067 3 maja 2013 r. o godz.16.00 na Rynku Wielkim w Zamościu została podjęta próba pobicia rekordu Guinnessa w największej ilości tańczących par poloneza przez Zespół Pieśni i Tańca Zamojszczyzna z Zamojskiego Domu Kultury, mieszkańców Zamościa i regionu. Narodowy taniec odtańczyło 209 par w tym 20 par z naszej szkoły. Reprezentowali nas i promowali szkołę dumnie i bardzo szykownie uczniowie: Karol Rogalski, Patryk Frykowski, Aleksander Marzec, Patryk Zwolan, Krystian Scibilia, Maciej Zwolan, Wojciech Koper, Mateusz Kawalec, Jan Rabiega, Bartłomiej Walczak, Iza Magdziak, Daniel Antoszek, Mariusz Łowicki, Arleta Kazidróg, Adriana Denkiewicz, Joanna Jóźwiak, Iwona Leśniak, Mateusz Suszek, Katarzyna Czerniak, Karolina Schabowska z klas IIa LP, III TIG, I TG, I TBI, II TIG.

Przygotowały uczniów do tej imprezy i sprawowały opiekę panie Jadwiga Łepik, Magdalena Kołtun, a najlepszy fotoreporter Małgorzata Grodzka to dokumentowała.