dsc 5389

Co nam w duszy gra

dsc 5389

17 marca 2015 odbyły się Prezentacje Artystyczne Osób Niepełnosprawnych Co nam w duszy gra. Koncert już po raz drugi został zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną Wszyscy Razem w Zamościu przy współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno – Wychowawczym w Zamościu oraz Klubem 3 Batalionu Zmechanizowanego pod honorowym patronatem Starosty Zamojskiego. Wśród wykonawców znalazły się osoby ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, Warsztatów Terapii Zajęciowych oraz szkół z oddziałami integracyjnymi.
    Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klas integracyjnych: Żaneta Cieśluk z II LO, Monika Cichańska z 3 TI oraz Paulina Zwolak z 2 SP. Wszystkie występy były na bardzo wysokim poziomie i zapewniły widzom wiele pozytywnych wrażeń. Liczymy na kontynuację tego wspaniałego przedsięwzięcia. Zapraszamy do galerii.