Jasełka w Centrum Pastoralnym

W dniu 25.01.2018 uczniowie z naszej szkoły wystąpili z inscenizacją jasełek w Centrum Pastoralnym w Zamościu. Młodzież zaprezentowała się przed uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej przy parafii Św. Michała Archanioła w Zamościu. Inscenizacja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony widzów. Aktorzy włożyli w występ całe serce. Występowali z pełnym zaangażowaniem, ciesząc się z możliwości zaprezentowania efektów swojej pracy przed widzami. Trzeba zaznaczyć, że mieli w tym już pewną wprawę, gdyż wcześniej uczestniczyli w inscenizacji przed społecznością naszej szkoły.

Po zagraniu przed widzami uczniowie sami zasiedli na widowni, aby obejrzeć występ uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. Widać było duże zaangażowanie osób niepełnosprawnych w prezentacji swojej pracy. Kolędowanie w ich wykonaniu spodobało się młodzieży, którzy wraz z aktorami śpiewali bożonarodzeniowe kolędy.

Mamy nadzieję na dalszy rozwój tak wspaniale zapoczątkowanej współpracy między Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 a Warsztatami Terapii Zajęciowej.