Kino

Młodzież naszej szkoły bardzo chętnie ogląda filmy na wielkim, kinowym ekranie. Jest to ciekawy sposób spędzania czasu, integracji klasowej, ale też nauki. Każda obejrzana opowieść będzie mogła być wykorzystana później np. w pracy maturalnej.

27 października do zamojskiego kina wybrali się uczniowie z klas 1TŻ, 1TIB, 1K, 2TŻ, 2TBI, 3TIG na film pt. Dla Ciebie wszystko w reżyserii Michaela Hoffmana z Michelle Monaghan, Ian’em Nelson’em, James’em Marsden’em w rolach głównych. Autor opowiada historię młodzieńczego uczucia dwojga nastolatków, których dzieli wszystko, ale mimio to ich miłość potrafi przetrwać nawet próbę czasu. Niestety tak jak w Romeo i Julii opowieść kończy się śmiercią bohatera. Wzruszająca historia bardzo podobała się młodzieży. Zapraszamy na kolejne seanse oraz do obejrzenia galerii.
Opiekunowie: Beata Panas, Monika Uchymiak, Ewa Kostrubiec, Katarzyna Sachajko.