DSC0007

Prezentacje artystyczne

DSC0007

7 kwietnia 2016 odbyły się III Regionalne Prezentacje Artystyczne Osób Niepełnosprawnych “Co nam w duszy gra…”

Naszą szkołę pięknie reprezentowały: Żaneta Cieśluk (3LO), Monika Cichańska (4TI), Katarzyna Grajewska (1kmf), Patrycja Baraś, Sylwia Kaszuba i Łucja Działa (2kf), Kamil Duzyński, Jakubiak Patryk, Podskarbi Angelika, Żaneta Waszak (1TBŻ), Anna Utkała (3k).
Dziewczęta zaśpiewały piosenki z repertuaru Kasi Sobczyk i Ani Wyszkoni. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną „ Wszyscy Razem” w Zamościu przy współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Zamościu oraz Klubem 3 Batalionu Zmechanizowanego pod honorowym patronatem Starosty Zamojskiego.
Opiekunowie: Urszula Palak, Katarzyna Sachajko. Fotorelacja: Arkadiusz Kur.