film obrazek14

Szkolne spotkania z filmem

film obrazek1412 kwietnia 2013 roku uczniowie ZSP Nr 4 po raz kolejny mieli okazję uczestniczyć w pokazie filmu w Centrum Sztuki Filmowej Stylowy. Obejrzeli film, wybrany przez samych uczniów. “Intruz” to superprodukcja science – fiction na podstawie bestsellera Stephenie Meyer. Szkoła systematycznie współpracuje z CSF. Oglądamy ekranizację lektur, filmy historyczne i uczestniczymy w warsztatach filmowych. Staramy się, by edukacja u nas była ciekawa, urozmaicona i bliska uczniowi. Dbamy, by wychować kompetentnego i świadomego odbiorcę kultury masowej.

W tym roku szkolnym mieliśmy okazję między innymi zobaczyc filmy: “Jesteś Bogiem”, “Bitwa pod Wiedniem”, “Syberiada polska”, “Powrót”, “Baczyński”.