Kamil Ligocki z klasy 3TI

Odbyłem staż w małej hiszpańskiej firmie gdzie jedynym pracownikiem był mój tutor. Bardzo podobała mi się ta spokojna atmosfera, gdzie mieliśmy ze sobą ciągły kontakt. Dzięki temu miałem komfortowe warunki do nauki nowych umiejętności bez stresu, a w razie wątpliwości zawsze mogłem poprosić o pomoc. Rozwinąłem swoje umiejętności w zakresie diagnostyki i naprawy komputerów. Nauczyłem się montażu, z którym wcześniej miałem niewielką styczność. Staż pozwolił mi na praktyczne wykorzystanie umiejętności nabytych w szkole i oswojenie się z różnorodnością zadań potrzebnych w pracy. Miałem również możliwość sprawdzić swoje możliwości językowe, gdyż nigdy wcześniej nie rozmawiałem w języku angielskim poza szkołą. Jestem bardzo zadowolony z przygotowanych dla nas wycieczek. Najbardziej podobała mi się wizyta w Setenil. Mimo że to bardzo mała miejscowość, to utkwiła mi w pamięci. Górzyste i malownicze tereny nadają Setenil niepowtarzalny klimat. Jestem zadowolony z wyjazdu i jego organizacji. Jedynym minusem jest ilość roboty papierkowej - wszelkiego rodzaju podpisów, raportów i ankiet przed, w trakcie i po wyjeździe. Rozumiem, że pewna ilość dokumentacji jest konieczna, ale dobrze by było popracować nad zredukowaniem jej do minimum.