Aleksandra Radom

Mieszkam w okolicach Tomaszowa lubelskiego. Uczęszczam do klasy pierwszej technikum geodezyjnego w Zespole Szkół  Ponadpodstawowych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu. Przyleciałam do

Sevilli na praktyki zawodowe do firmy Iniciativas El Condado. Nasza grupa była  pod opieką Pana Raula Ordoñeza. Podczas praktyk korzystaliśmy z różnych instrumentów które w pracy geodety są niezbędne na przykład z tachimetru czy lustra. Pracowaliśmy również w programie AutoCAD. Atmosfera na praktykach była cudowna. Praca w tak pięknym miejscu dodawała nam motywacji do pracy. W czasie wolnym zwiedziliśmy cudowne miejsca takie jak Kadyks czy Malaga. Zwiedziliśmy bajkową Sevillę i spróbowaliśmy lokalnych przysmaków. Nawiązywaliśmy kontakt z mieszkańcami oraz kupowaliśmy pamiątki. Bardzo polecam tego typu staże, jest to niesamowita przygoda oraz super wspomnienia. Gdyby nadarzyła się okazja skorzystałabym z niej jeszcze raz. Bardzo dziękuję szkole oraz koordynatorom że dali mi możliwość przeżycia takiej przygody.

More in this category: « Julia Kot Aleksandra Dąbek  »