Rekrutacja 2015/2016

logotypy fundusze

Udział w projekcie "Dobre praktyki-lepsza praca", który jest współfinansowany  przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) wiąże się z wyjazdem do Hiszpanii w terminie 31.01-20.02.2016 r. lub Niemiec w terminie 27.06-17.07.2016 r. i odbyciem  trzytygodniowej praktyki zawodowej oraz uczestnictwem w zajęciach językowych (20 godz) i przygotowaniu kulturowym (5 godz).

Udział w projekcie jest darmowy i w 100% finansowany ze środków europejskich.

Do drugiego etapu projektu zakwalifikowane/i zostaną uczennice/uczniowie następujących zawodów:

technik informatyk – 7 osób,

technik budownictwa/monter– 9 osób,

technik technologii żywności– 7 osób,

kucharz – 7 osób,

fryzjer - 10 osób.

Projekt stanowi odpowiedź na potrzeby uczniów w zakresie realizacji ciekawych praktyk zawodowych, wdrażających do mobilności zawodowej i geograficznej oraz rozwijających kompetencje w zakresie języka obcego zawodowego. Dzięki praktykom zagranicznym mobilność zawodowa uczniów ZSP4 zwiększy się znacząco. Poprzez codzienny kontakt z językiem obcym będą mieli okazję do sprawdzenia i znacznego podniesienia poziomu swoich umiejętności językowych.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji należy zgłosić się u wychowawcy w celu wypełnienia formularza rekrutacyjnego. Potwierdzony przez wychowawcę  formularz, podpisany przez kandydata należy dostarczyć do koordynatora projektu Moniki  Maluha do dnia 30 września 2015.

Last modified onniedziela, 26 marzec 2017 17:11