Sprawni jak żołnierze

p5150044W dniu 16 maja uczniowie naszej szkoły startowali w eliminacjach rejonowych zawodów sportowo- militarnych „Sprawni jak żołnierze”. W gronie 10 zespołów chłopcy zajęli 5 miejsce, natomiast dziewczyny 9 miejsce. Był to występ gorszy niż w poprzednich latach, gdzie osiągaliśmy miejsca medalowe na szczeblu wojewódzkim. Przyczyną takiego występu była kontuzja jednej z zawodniczek w trakcie zawodów, natomiast u chłopców brakowało troszkę szczęścia.

Zawody składały się z następujących konkurencji: tor sprawnościowy, strzelanie z kbks-u, pomoc przedmedyczna, rzut granatem i bieg na orientację.

Naszą szkołę reprezentowali; Joanna JÓŹWIAK, Amelia LEWKOWICZ, Beata WELCZ, Daniel ANTOSZEK, Mariusz KUŹMICKI i Patryk ZYGMUNT. P.SZALA