BEZPIECZNA PRACA Z KOMPUTEREM I W INTERNECIE

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie

ZSP Nr 4 w Zamościu.

Polska szkoła na skutek panującej epidemii, znalazła się w nietypowej sytuacji. To ciężki czas zarówno dla rodziców, nauczycieli, jak  i uczniów. Uczniowie nie uczęszczają do szkoły, jednak zobligowani są do nauki w domu. Młodzież wykonuje większość zadań w swoim miejscu zamieszkania przy użyciu sprzętu komputerowego i Internetu.

Dyrekcja i nauczyciele z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu zdają sobie sprawę z tego, że uczniowie wymagają szczególnego wsparcia w tym, tak trudnym, czasie. Użytkowanie komputera i Internetu niesie ze sobą dużo korzyści, ale niestety także zagrożenia. W związku z tym nasza szkoła przygotowała zasady korzystania z tych mediów, tak aby minimalizować ewentualne ryzyko, a wspierać rozwój młodzieży.

Poniższe zasady kierujemy do rodziców, nauczycieli i przede wszystkim uczniów.

Download (DOC, 32KB)