Góra Grosza – kolejna odsłona

W przyszłym tygodniu, w środę 17.01.2024, w naszej szkole będą zbierane monety w ramach akcji “Góra Groszy”. Samorząd Uczniowski przejdzie po klasach i zbierze przyniesione przez Was monety.

W naszej szkole koordynatorami akcji są Sylwia Humenna, Agnieszka Matwiejczuk i Tomasz Kiecana.

Ostatnim razem zwyciężyła ta klasa, która dostarczyła monety o największej wadze. Tym razem proponujemy rywalizację polegającą na zebraniu jak największej ilości monet. Klasa, która zwycięży weźmie udział w losowaniu nagród, które trafią do dwóch uczniów z tej klasy.

Przypominamy, że celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.