Wspiera nas Dorota Szelągowska!

Kiedy już straciliśmy nadzieję na odpowiedź na naszego maila od Pani Doroty Szelągowskiej, dzisiaj otrzymaliśmy miłą niespodziankę. Do szkoły przyszła paczka, a w niej prezenty od Pani Doroty, przepiękne świece zapachowe  i zdjęcie z własnoręczną dedykacją sprawczyni totalnych remontów dla młodzieży naszej szkoły, z wyróżnieniem klas budowlanych. To bardzo, ale to bardzo miłe. Cieszymy się ogromnie, ze mamy wsparcie i poparcie osób tak wysoko cenionych w branży artystyczno-budowlanej. Na sukces trzeba długo pracować. On nie przychodzi szybko. W tej branży liczy się zadowolenie klientów. „Totalne remonty Szelągowskiej” pokazują, że warto inwestować w zawody budowlane i pracować na sukces, bo ten jeśli w pracę wkładamy całe serce ,z pewnością  kiedyś przyjdzie.