Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej “Kredkobranie”

Nasza szkoła włączyła się w zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci z Litwy i Ukrainy. Akcja będzie trwała do końca września i w naszej szkole będzie miała następujący przebieg:

• 19 i 20 września września uczniowie z samorządu szkolnego będą zbierali przybory szkolne w klasach podczas lekcji.
  • Od 21 września do 31 września w bibliotece szkolnej będzie znajdowało się pudełko na przybory szkolne.

Uwaga!!! Zbieramy tylko nowe, nieużywane przedmioty.

Lista zbieranych produktów w ramach akcji “Kredkobranie”:

kredki, zeszyty, bloki/papier kolorowy, farby, plastelina, pisaki, długopisy, piórniki, ołówki, kleje, przybory geometryczne, cyrkle, plecaki, gumki, nożyczki, temperówki, taśmy klejące, bibuły, teczki, ryzy papieru, pędzle.

Nie zbieramy: podręczników, lektur szkolnych i innych książek.

Organizatorem akcji jest Fundacja Ignatianum. KRS: 0000236286, REGON: 120097541
“Kredkobranie” jest zbiórką publiczną zarejestrowaną przez MSWiA pod numerem 2019/3386/OR.