Kamil Ligocki znów laureatem

24 kwietnia w rektoracie uczelni PWSZ wręczono nagrody laureatom  VII Konkursu Języka Angielskiego

 Następnie przyszedł czas na nagrodzenie zwycięzców VII Konkursu Języka Angielskiego. –  Cieszymy się, że możemy obdarować państwa nagrodami, które podkreślają wagę waszych osiągnięć – mówiła dr Monika Rajtak, dyrektor Instytutu Humanistycznego PWSZ.
– W tej edycji wprowadziliśmy pewne novum, a mianowicie w finale przystąpiliście do egzaminu certyfikowanego, w którym trzy miejsca zostały nagrodzone certyfikatem TOEFL Junior, ufundowanego przez ETS Polska, współorganizatora konkursu. Kilka osób zdobyło maksymalną liczbę punktów, dlatego złotą trójkę wyłoniliśmy, biorąc pod uwagę również wyniki pierwszego etapu.

Kamil Ligocki (ZSP nr 4 w Zamościu) w ubiegłym roku miał pecha, bo nie mógł przybyć na finał. Za to w tym roku zdobył drugie miejsce i w nagrodę dysk przenośny. – Przyznam, że nie spodziewałem się, że uda mi się tak daleko dojść – mówił laureat. – Jestem zadowolony z konkursu. Certyfikat bardzo fajna sprawa, myślę, że się przyda. Czy jestem podbudowany przed maturą? Tak, bo jeśli jestem w stanie zająć tak wysokie miejsce, to matura również nie będzie zbyt dużym problemem.