Lubisz pisać, rysować, fotografować?

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach!!!

Lubisz pisać, rysować, fotografować? Masz okazję sprawdzić swoje umiejętności w praktyce!!! Zapraszamy do wzięcia udziału w następujących konkursach:

1) Konkurs „Nasza biało – czerwona”
Konkurs organizuje Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu. Polega on na wykonaniu pracy plastycznej. Jego celem jest popularyzacja wiedzy w dziedzinie symboli państwowych (herb, hymn, flaga) w różnych sytuacjach: podczas świętowania uroczystości państwowych, wydarzeń sportowych, itp. Technika dowolna: malarstwo, rysunek, grafika, batik, rękodzieło artystyczne. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody rzeczowe. Prace należy przynieść do biblioteki szkolnej do 12.04.2018r.

2) Konkurs „Wędrówki po szlakach Roztocza”
Konkurs organizuje Książnica Zamojska. Polega on na wykonaniu pracy plastycznej lub fotografii ukazującej walory przyrodnicze i krajobrazowe Roztocza. Cel konkursu: uwrażliwienie na piękno przyrody. Technika dowolna, format nie mniejszy niż A-3. Prace należy przynieść do biblioteki szkolnej do 23.04.2018r.

Zachęcamy wszystkich uczniów, aby wzięli udział w tych konkursach. Osoby, które przyniosą prace dostaną punkty z zachowania.