Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W każdym roku szkolnym, zawsze i bez wyjątku, nadchodzi ten jeden, jedyny, wyczekiwany z utęsknieniem, zarówno przez uczniów jak i przez nauczycieli, dzień – ostatni dzień roku szkolnego. W tym roku wypada on w piątek 23 czerwca.

Organizacyjnie będzie to wyglądało tak:

1. O godzinie 1100 w Kościele pod wezwaniem Świętego Michała w Zamościu odbędzie się msza święta, na którą zapraszamy wszystkich chętnych.
  2. O godzinie 1200 na sali gimnastycznej oficjalnie zakończymy rok szkolny.
  3. Po uroczystościach uczniowie rozejdą się z wychowawcami do klas, gdzie dostaną swoje świadectwa.

Świadectwa będzie można również odebrać na wakacjach w sekretariacie w godzinach pracy szkoły, czyli od 800 do 1500.

Raz jeszcze dziękujemy za doskonałą współpracę i życzymy udanych i przede wszystkim spędzonych w zdrowiu wakacji!!!

Do zobaczenia w szkole!